Sport i rekreacja
Zabiegaj o pamięć – czyli XXIV Bieg Legionisty PDF Drukuj Email

W czwartek 10 listopada 2016r. uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w corocznym "Biegu Legionisty". Jest to bieg patriotyczny upamiętniający legionistów walczących u boku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bitwie pod Marcinkowicami w 1914r. XXIV edycja biegu, zgromadziła na starcie bardzo liczną grupę dzieci i młodzieży z terenu gminy Chełmiec, która rywalizowała ze sobą w pięciu kategoriach.

Więcej…
 
Sukces Krystiana PDF Drukuj Email

W dniu  7.10.2015 odbyły się w Nowym Targu finały Wojewódzkich Igrzysk i Gimnazjady w indywidualnych biegach przełajowych. Uczeń naszego Gimnazjum - Krystian Jasiński zdecydowanie wygrał rywalizację na 1500m zostając mistrzem województwa małopolskiego. Wynik na pewno nie był przypadkiem, ponieważ w poprzednim roku szkolnym Krystian zdobył tytuł wicemistrza woj. małopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Indywidualnych Biegach Przełajowych PDF Drukuj Email

30 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum naszej szkoły wzięło udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Wielogłowych.  Rywalizacji sportowej, która odbyła się 25.09. towarzyszyła brzydka i kapryśna pogoda, jednak nie przeszkodziło to naszym ambitnym uczniom w osiąganiu sportowych sukcesów. Najlepszymi biegaczami naszej szkoły okazali się:

Więcej…
 
Rajd rowerowy do Maciejowej PDF Drukuj Email

W ciepły sobotni poranek 30 maja br. grupa 13-stu rowerzystów szkoły podstawowej i gimnazjum wyruszyła spod budynku szkoły w Piątkowej do Maciejowej. Okazją do takiej wycieczki była jubileuszowa 50 rocznica organizacji rajdów rowerowych o puchar ziemi sądeckiej. Oprócz spotkania z zaprzyjaźnionymi już rowerzystami z innych szkól mieliśmy okazję podziwiać drewnianą dawną cerkiew greckokatolicką z 1830r. Opaleni i usatysfakcjonowani pokonaniem trasy 40 km wróciliśmy popołudniu do Piątkowej. Opiekę nad uczestnikami rajdu sprawowały p. D. Tarko i p. M. Sołtys.

Więcej…
 
XIII Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec PDF Drukuj Email

W dniu 28 maja 2015 r. na krytej pływalni w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec. Organizatorem był UKS „Delfin” i Zespół Szkół w Świniarsku. W zawodach rywalizowało 86 zawodników z 10 szkół. Uczniowie szkoły podstawowej mieli do pokonania dystans 25 m, a gimnazjaliści 50 m. Naszą szkołę również reprezentowało kilku uczniów. Najlepszymi pływakami okazali się:

Więcej…
 
Narty pasją Piątkowej PDF Drukuj Email

W dniu 09.03.2015r. odbyły się drugie już z kolei Szkolne Zawody Narciarstwa Zjazdowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Piątkowej. Inicjatorem zawodów był Pan Jarosław Surówka. Swoim pomysłem i zaangażowaniem „zaraził” rodziców i nauczycieli, którzy włączyli się do współpracy. Duża liczba chętnych dzieci i młodzieży świadczy o zainteresowaniu tego typu zawodami, które odbyły się na stacji narciarskiej w Tyliczu, w czterech kategoriach wiekowych:

Więcej…
 
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w narciarstwie zjazdowym PDF Drukuj Email

16-stu uczniów naszej szkoły wzięło udział w Mistrzostwach Gminy Chełmiec w narciarstwie zjazdowym w Cieniawie. Zawody odbyły się 30.01.2015 r. przy dobrych warunkach na stoku i słonecznej pogodzie.

Więcej…
 
XXII Bieg Legionisty PDF Drukuj Email

W piękny jesienny i słoneczny poranek 29 października 2014r. blisko 580 uczestników wzięło udział  w XXII Biegu Legionisty w Marcinkowicach. Nie zabrakło również 40-stu przedstawicieli naszej szkoły. Bieg patriotyczny dedykowany jest pamięci Legionistów,  walczących pod Marcinkowicami w 1914 r. o wolną Polskę.

Więcej…
 
II miejsce w halowej piłce nożnej szkół podstawowych PDF Drukuj Email

Dnia 16.10.2014r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w halowej piłce nożnej szkół podstawowych. Drużyna Szkoły Podstawowej w Piątkowej w składzie: Szymon Zygmunt, Andrzej Tarsiński, Daniel Szczecina, Artur Łęczycki, Jakub Jabłoński, Grzegorz Świgut, Piotr Najduch i Przemysław Lizoń zajęła II miejsce. W finale lepsi okazali się koledzy ze Szkoły Podstawowej w Świniarsku.

Więcej…
 
Sportowe osiągnięcia naszych uczniów PDF Drukuj Email

Dwóch uczniów naszej szkoły tj. Daniel Szczecina z klasy V A oraz Krystian Jasiński z klasy I Gimnazjum pięknie reprezentowało szkołę w ostatnim czasie na różnych szczeblach indywidualnych biegów przełajowych. W gminnych zawodach, które odbyły się dnia 25.09.2014r. w Wielogłowych obaj uczniowie zajęli pierwsze miejsca, przechodząc do zawodów powiatowych w Nowym Sączu, gdzie Krystian zajął po raz kolejny I miejsce, a Daniel II miejsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...

Czas trwania lekcji

  1. 08:00 - 08:45
  2. 08:55 - 09:40
  3. 09:50 - 10:35
  4. 10:45 - 11:30
  5. 11:40 - 12:25
  6. 12:45 - 13:30
  7. 13:35 - 14:20
  8. 14:25 - 15:10