Sport i rekreacja
Chłopcy z podstawówki znowu na podium PDF Drukuj Email

24 kwietnia 2018r. na Orliku w Chełmcu  odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce nożnej  Szkół Podstawowych. Udział wzięło 10 szkół z terenu Gminy Chełmiec:  Klęczany, Chełmiec, Marcinkowice, Rdziostów, Biczyce Dolne, Świniarsko, Librantowa, Wielogłowy, Januszowa oraz Piątkowa.Grano w 3 grupach 1 czterozespołowej oraz 2 trzyzespołowych następnie mistrzowie grup grali półfinały mecz o III miejsce i finał.  W sumie rozegrano 16 spotkań.

Więcej…
 
Drużynowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email

27 kwietnia  2018r. w Wielogłowych odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w drużynowych biegach przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Udział wzięło 10 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Biczyce Dolne, Chomranice, Chełmiec, Marcinkowice, Świniarsko, Librantowa, Wielogłowy, Paszyn oraz Piątkowa. Uczniowie z klas 4-6 Szkoły Podstawowej w Piątkowej zajęli II miejsce, uzyskując tym samym awans do zawodów powiatowych. Na podium znaleźli się również uczniowie z Chełmca i Wielogłów.

Więcej…
 
IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piątkowej w narciarstwie zjazdowym PDF Drukuj Email

W dniu 8 marca 2018r. odbyły się  IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piątkowej w narciarstwie zjazdowym
Zawody rozegrano na stacji Master ski w Tyliczu. Wzięło w nich udział 42 osoby. Uczniowie, rodzice i nauczyciele rywalizowali w slalomie z podziałem na poszczególne kategorie. Organizatorem sportowego dnia był nauczyciel wychowania fizycznego Jarosław Surówka.

Więcej…
 
II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt – Gimnazjum PDF Drukuj Email

22.01.2018r. w hali SP w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce siatkowej dziewcząt – Gimnazjum. Rywalizowało 5 drużyn ze szkół z:  Świniarska, Chełmca, Marcinkowic, Librantowej i Piątkowej.

Więcej…
 
SKS w naszej szkole PDF Drukuj Email

Ministerstwo Sporu i Turystyki ogłasza, że Program „Szkolny Klub Sportowy” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży zostaje w roku 2018 wznowiony. W naszej szkole będą dwie grupy ćwiczebne:
- kl. 4-6, którą będzie prowadzić Monika Sołtys, zajęcia tej grupy będą odbywać się w poniedziałki 8:30-9:30 i środy 13:20-14:20.
– kl.2-3gim i 7 prowadzi Marta Rak, zajęcia odbywają się we środy 14:30-15:30 i piątki w godz. 7:50-8:50.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu.

Marta Rak
Monika Sołtys

 
Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce koszykowej chłopców –Gimnazjum. PDF Drukuj Email