Aktualności
XII Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki PDF Drukuj Email

„Każdy ma jakiegoś zwierzaka,

a ja mam takiego cudaka”,

Oliwier Górka SP Piątkowa

Zwierzaki cudaki – Konkurs Gminny w Piątkowej

W dniu 11.02.2019r. w Szkole Podstawowej w Piątkowej odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom XII Gminnego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Zwierzaki cudaki”, adresowanego do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

Więcej…
 
Dzień Seniora PDF Drukuj Email

NOWOROCZNE SPOTKANIE Z SENIORAMI

1 lutego 2019 roku do naszej szkoły przybyli nie tylko tak jak każdego dnia nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice i seniorzy.

Licznie przybyłych gości serdecznie przywitała Pani Dyrektor Agata Łukacz.Uczniowie pod opieką Pani Beaty Urban-Kickiej zaprezentowali program artystyczny wykorzystujący oryginalne, własnoręcznie zrobione kukiełki.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email

Dla Babci i Dziadka mamy uśmiech i kwiatka.”

W styczniu Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje święto. Dostają laurki, wierszyki i upominki.

Dnia 30 stycznia na zaproszenie uczniów klasy I b przybyli do naszej szkoły niezwykli goście – Babcie i Dziadkowie.

Więcej…
 
To był kulig! PDF Drukuj Email

Ciesząc się z faktu, że Małopolskę pokryła duża warstwa białego puchu w pierwszych dniach Nowego Roku uczniowie klas Va i VI wraz z wychowawczyniami p. Darią Tarko i p. Moniką Sołtys wybrali się do Regietowa na kulig. Towarzyszyła im Pani Dyrektor Agata Łukacz. Przy wysokiej frekwencji i wspaniałej pogodzie, opatuleni w szaliki i ciepłe kurtki wszyscy z radością korzystali z uroków zimy.

Więcej…
 
Podium dla Zuzanny w VI Gminnym Dyktandzie w Świniarsku PDF Drukuj Email

W tegorocznym VI Gminnym Dyktandzie o „Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec” naszą szkołę reprezentowało 10 uczennic, które w swoich kategoriach wiekowych dzielnie zmierzyły się z niełatwymi tekstami związanymi ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Ich autorką była pani dr Joanna Jaklińska-Ciągło. Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę i odpowiednie warunki dla piszących.

Więcej…
 
Piątoklasiści na spektaklu „W drodze na Olimp” PDF Drukuj Email

W połowie grudnia uczniowie klas piątych wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu na spektakl pt. „W drodze na Olimp”. O wyborze repertuaru zadecydowało zainteresowanie uczniów mitami, legendami i wierzeniami starożytnych Greków. Wielkim atutem przedstawienia była bogata sceneria, pomysłowa scenografia, kostiumy, maski i rekwizyty. W przedstawieniu wykorzystano ponadto efekty specjalne, m.in. dym imitujący mgłę. Wszystkie te elementy pozwoliły młodym widzom w dużej mierze wniknąć w starożytne cywilizacje.

Więcej…
 
Małopolski konkurs geograficzny PDF Drukuj Email

Podobny obraz

ZNOWU SUKCES

Są już oficjalne wyniki Małopolskiego Konkursu z geografii- etapu rejonowego dla gimnazjum. Dziś już oficjalnie przechodzimy do etapu wojewódzkiego z piękną ilością punktów: Jakub Warzecha 94%, Michał Oleksy 93% - uczniowie klasy III a gimnazjum.

Więcej…
 
"Pokonamy SMOGA" PDF Drukuj Email

Zwycięstwo Martyny

Pod koniec grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pn. „Pokonamy SMOGA” dla uczniów klas III w ramach projektu " Czyste powietrze - czysta sprawa" zorganizowanym przez Centrum KANA w Nowym Sączu W tym konkursie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły: Diana Lipska, Emilia Szczurek, Martyna Szczurek, Paweł Bieda, Bartosz Horowski, Kacper Kachniarz i Jakub Kożuch z klasy III b.

Więcej…
 
Bal karnawałowy dla dzieci 5 stycznia 2019 PDF Drukuj Email

W karnawale, w karnawale
Dooko
ła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!
W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

 

W dniu 5 stycznia br. rada rodziców, nauczyciele nauczania początkowego i wiele innych zaangażowanych osób, przygotowały w naszej szkole bal karnawałowy dla dzieci. Wzięły w nim udział dzieci z zerówek, ich młodsze rodzeństwo oraz uczniowie nauczania początkowego.

Więcej…
 
Wywiadówka PDF Drukuj Email

10 stycznia 2019 roku (czwartek) odbędą się spotkania z Rodzicami

Plan wywiadówki:

16:00 spotkania indywidualne w klasach

Zapraszamy

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 35

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3