Aktualności
Listy uczniów z podziałami na oddziały PDF Drukuj Email

Uczniowie Siedzący Na ławce Szkolnej | Premium Wektor

Klasa 1 a

Klasa 1 b

Oddziały zerowe

 
Na deszczowe dni PDF Drukuj Email

Życzę wszystkim uczniom pięknych, udanych wakacji. Zdrowego wypoczynku, aktywnych form spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu radosnych chwil. A na deszczowe dni proponuję uczenie się różnych przydatnych umiejętności, tak aby w Waszych domach nie zawitała nuda.

Więcej…
 
II Gminny Konkurs PANTA RHEI PDF Drukuj Email

6 czerwca w naszej szkole odbył się II Gminny Konkurs Matematyczno Przyrodniczy Panta Rhei pod patronatem wójta gminy Chełmiec Pana Bernarda Stawiarskiego. Zakres tematyczny obejmował wiedzę z przedmiotów matematyka, biologia, geografia, chemia i fizyka.

Więcej…
 
Roztańczone parasole w wyobraźni dzieci. PDF Drukuj Email

" Gdy na dworze pada, parasoli jest gromada. Mój jest zielony w paski ozdobiony"

/Jakub Waszkiewicz lat 9 SP Piątkowa/

Więcej…
 
Szkoła Pełna Talentów PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie; z ogromną radością informujemy, że w wyniku przeprowadzonej akcji przez Samorząd Uczniowski Szkoła Pełna Talentów i licznemu Państwa udziałowi w tej akcji, nasza szkoła zebrała 8600 talenciaków za które otrzymała 2 laptopy Acer i zestaw do Unihokeja.

Więcej…
 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 PDF Drukuj Email

"Miło nam poinformować, że oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej im. Franciszka Pawłowskiego w Piątkowej, w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”, za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego otrzymały dofinansowanie z budżetu państwa w kwocie 2500zł.

Więcej…
 
PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT PDF Drukuj Email

Miesiąc październik w Szkole Podstawowej w Piątkowej był miesiącem poświęconym ZWIERZĘTOM. Rozpoczęliśmy ten miesiąc Dniem Naturalnych Siedlisk Flory i Fauny podczas, którego został ogłoszony konkurs dla klas 4 - 8, na najpiękniejsze zdjęcie naturalnego siedliska roślin lub zwierząt.

Więcej…
 
#LaboratoriaPrzyszłości PDF Drukuj Email