Aktualności
PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT PDF Drukuj Email

Miesiąc październik w Szkole Podstawowej w Piątkowej był miesiącem poświęconym ZWIERZĘTOM. Rozpoczęliśmy ten miesiąc Dniem Naturalnych Siedlisk Flory i Fauny podczas, którego został ogłoszony konkurs dla klas 4 - 8, na najpiękniejsze zdjęcie naturalnego siedliska roślin lub zwierząt.

Więcej…
 
#LaboratoriaPrzyszłości PDF Drukuj Email

W piątek 29 października dzieci z klas 5a, 5b i 6b uczyły się na lekcjach informatyki jak korzystać z okularów 3D. Z radością zakładały okulary, oglądały trójwymiarowe modele, poruszały się wewnątrz trójwymiarowych przestrzeni. Prawie jakby byli tam, gdzie postawił je wirtualny świat.

Więcej…
 
#LaboratoriaPrzyszłości PDF Drukuj Email

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

W ramach realizacji szkolnego programu ekologiczno – przyrodniczego, 22 września 2022 roku w Szkole Podstawowej im. F. Pawłowskiego w Piątkowej obchodziliśmy Światowy Dzień bez Samochodu. Jest to międzynarodowa kampania ekologiczna kończąca Tydzień Zrównoważonego Transportu. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły pieszo lub przyjechali na rowerach i hulajnogach.

Więcej…
 
#LaboratoriaPrzyszłości PDF Drukuj Email

Link do informacji na stronie rządowej związanej z programem: https://www.gov.pl/web/laboratoria

O programie:

Więcej…
 
„Zanim spróbujesz - pomyśl!” PDF Drukuj Email

Dnia 13.06.2022r. w Szkole Podstawowej w Piątkowej odbył się happening, będący podsumowaniem akcji profilaktycznej: „Zanim spróbujesz – pomyśl!”. Celem kampanii było przeciwdziałanie uzależnieniom od środków psychoaktywnych. W realizację działań włączyli się wszyscy uczniowie klas 4 – 8 wraz ze swoimi wychowawcami, którzy dawali im cenne wskazówki potrzebne do wykonania pięknych transparentów nawiązujących do hasła przewodniego.

Więcej…
 
Gminny Konkur PANTA RHEI PDF Drukuj Email