Aktualności
„Zanim spróbujesz - pomyśl!” PDF Drukuj Email

Dnia 13.06.2022r. w Szkole Podstawowej w Piątkowej odbył się happening, będący podsumowaniem akcji profilaktycznej: „Zanim spróbujesz – pomyśl!”. Celem kampanii było przeciwdziałanie uzależnieniom od środków psychoaktywnych. W realizację działań włączyli się wszyscy uczniowie klas 4 – 8 wraz ze swoimi wychowawcami, którzy dawali im cenne wskazówki potrzebne do wykonania pięknych transparentów nawiązujących do hasła przewodniego.

Więcej…
 
Gminny Konkur PANTA RHEI PDF Drukuj Email

9 czerwca odbył się w naszej szkole I Gminny Konkurs Matematyczno Przyrodniczy PANTA RHEI. Rywalizowali ze sobą przedstawiciele siedmiu szkół z terenu Gminy Chełmiec: Piątkowa, Paszyn, Rdziostów, Wielogłowy, Januszowa, Marcinkowice i Chomranice. Współzawodnictwo odbyło się w nowatorskiej formie.

Więcej…
 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

1 czerwca 2022 z okazji Dnia Dziecka, dzieci wzięły udział w grze terenowej „Podchody” zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców. Uczniowie klas klas IV – VIII otrzymali przygotowaną przez organizatorów mapę z trasą, którą musieli pokonać aby dotrzeć do ukrytego skarbu – niespodzianki.

Więcej…
 
Wielobarwne koty – Gminny Konkurs w Szkole Podstawowej PDF Drukuj Email