17 Rajd rowerowy o Puchar Prezesa w Maciejowej PDF Drukuj Email

W sobotę 5 października 2013 roku zakończył w się w Maciejowej 17 Rajd Rowerowy o Puchar Prezesa zorganizowany przez Komisję Turystyki Rowerowej PTTK Oddziału „Beskid” w Nowym Sączu.

Łącznie w rajdzie uczestniczyło 80 rowerzystów, którzy przemierzali trasy rowerowe w Beskidzie Sądeckim, Wyspowym, Niskim i w Kotlinie Sądeckiej, wykorzystując znakowane szlaki rowerowe oraz korzystając ze znakomitej aury Złotej Polskiej Jesieni.

Na mecie rajdu w Maciejowej spotkali się przedstawiciele Szkół Podstawowych w Czaczowie, Klęczanach, Maciejowej i Nawojowej, gimnazjów w Chomranicach, Piątkowej i w Nawojowej oraz rowerzyści z Zespołu Szkół Elektro – Technicznych i II LO w Nowym Sączu. Drużyna naszej szkoły dotarła do Maciejowej już w piątek 4 października i podobnie jak drużyny ze słowackiego Małego Lipnika, Klęczan i Chomranic nocowała, dzięki gościnności dyr. Marka Budy, w Szkole Podstawowej w Maciejowej. Wszyscy uczestnicy rywalizowali w ciekawych konkurencjach turystycznych i sportowych o 7 pucharów i wiele nagród rzeczowych.

Na mecie rajdu rozegrano też, już tradycyjnie, konkurencje sprawnościowe w rowerowym torze przeszkód i w jeździe żółwia.

zobaczenia na kolejnym rajdzie rowerowym już w maju.

Monika Laskosz


 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4