Start Osiągnięcia Nagrody w konkursie „Gmina Chełmiec – Nasze powietrze w Naszych rękach ”
Nagrody w konkursie „Gmina Chełmiec – Nasze powietrze w Naszych rękach ” PDF Drukuj Email

31 października 2017 w Urzędzie Gminy Chełmiec odbyło się rozdanie nagród w konkursie „Gmina Chełmiec – Nasze powietrze w  Naszych rękach ”. Konkurs odbył się w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.

Dzieci i młodzież z terenu całej Gminy Chełmiec miały szansę przedstawić swoje spostrzeżenia na temat wpływu powietrza na nasze samopoczucie i zdrowie.

Wśród 85 prac plastycznych i 55 wierszy i haseł reklamowych znalazły się prace uczniów Szkoły Podstawowej w Piątkowej. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych i przedstawili wyskoki poziom wykonanych prac.

 

Na podium w obu kategoriach wiekowych znalazły się uczennice naszej szkoły, a są to:

1 miejsce - Mariola Rolka, kl. 4a

2 miejsce - Karolina Basiaga, kl. 4a

5  miejsce - Zuzanna Cempa, kl. 4a

W kategorii wiekowej 11-15 lat:

1 miejsce - Izabela Basiaga, kl. 7

7 miejsce - Emilia Niedzielska, kl. 6a

i wyróżnienie zdobyła

Justyna Szczurek, kl. 6a

Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów we wspólnej trosce o czyste powietrze!!

Jednocześnie zachęcamy osoby, które tym razem nie zajęły miejsca na podium lub do tej pory nie zdążyły wykonać pracy konkursowej do udziału w drugim etapie konkursu. Tym razem należy wykonać prace, które przedstawią wszystkim jak wygląda smog i jak wpływa na każdego z nas.

 

opracowała M. Potoczek

szkolny koordynator konkursu

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

listopad 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5