Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,
z okazji Międzynarodowego Dnia Telefonów Zaufania dla Dzieci, Marek Michalak zapowiedział kampanię edukacyjną Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Jej celem jest promocja telefonu zaufania wśród najmłodszych, uczulenie dzieci na to, że nikt nie ma prawa łamać ich podstawowych, zagwarantowanych w konwencji praw oraz  uświadomienie im, gdzie mogą szukać pomocy w razie pojawienia się problemu. Kampania ruszy w czerwcu. Na stronie Rzecznika Praw Dziecka uruchomiona zostanie specjalna zakładka, w której do pobrania będą materiały dla pedagogów i opiekunów, niezbędne do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych związanych z tematem. Szczegółowe informacje prześlemy do Państwa w osobnym mailu.

Tymczasem przesyłamy link do spotu promującego kampanię. W miarę możliwości technicznych prosimy o umieszczenie spotu na stronie WWW Państwa szkoły.

Link do spotu: http://www.youtube.com/watch?v=UazLHvfNXc0

Z poważaniem,
Dział Komunikacji Społecznej
Biuro Rzecznika Praw Dziecka

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4