Startują 3 oddziały szkolenia siatkówki dziewcząt PDF Drukuj Email

Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec informuje, iż od marca przy Gminnym Klubie Sportowym Iskry Chełmiec ruszają trzy oddziały szkolenia piłki siatkowej dziewcząt. Szkolenie odbywa się w następujących placówkach szkolnych: Chełmiec, Świniarsko, Piątkowa.

Priorytet skierowany jest na klasy podstawowe w podziale na grupy 2-3 oraz 4,5,6. Wyszkolenie najmłodszych pupili połączone z wychowaniem zasad fair play pozwoli na jesień wystartować w rozgrywkach mierząc się z innymi rówieśnikami klubowymi. Uczestnicy zajęć także i na wiosnę wystąpić mogą w cyklicznych zjazdach „Ligi Chełmieckiej Siatkówki Szkół, klas 2-3, 4-5 oraz 6” reprezentując swoje szkoły – zawody organizowane przez Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec.

Zapraszamy na inauguracyjne zajęcia siatkówki dziewcząt już od marca. Pierwsze spotkania figurować będą w spotkanie organizacyjne (do 40 minut czasu), kolejno lekki trening siatkarski. Zapraszamy nauczycieli, rodziców z najmłodszymi pupilami.

„Siatkówka to piękny sport mogący wychować każdą dziewczynę w duchu zasad gry fair play oraz stabilności fizycznej!”

Niezbędne dokumenty ze strony rodziców, bądź opiekunów prawnych to „Deklaracja Członkostwa” oraz „Oświadczenie”. Dokumenty otrzymać można bezpośrednio od prowadzącego zajęcia.

Dokumenty:
Deklaracja Członkostwa
Oświadczenie
Placówki Szkolne

Plakat:


 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4