POMAGAMY- WYGRYWAMY PDF Drukuj Email

Konkurs LEGOWISKA DLA FAJNEGO PSISKA

Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie wzięli udział w konkursie „Legowiska dla fajnego psiska”.

Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez uczniów legowiska dla piesków, w formie nie mniejszej niż 30cm/30cm, z materiałów „wtórnych”- nienoszonych ubrań, starych koców, ręczników i śpiworów.

 

Głównym kryterium wyboru zwycięzcy była pomysłowość. Każdy z uczestników konkursu otrzymał fantastyczną maskotkę-pieska, a zwycięzcy; krokomierze, siatkę do siatkówki i gry planszowe.

Wszystkie prace wykonane i zgłoszone do konkursu, zostały przekazane do Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach .

Spośród prac przekazanych z naszej szkoły do konkursu, zwyciężyły legowiska uczniów:

II m - Bartłomiej Ząbek

III m – Grzegorz Szczurek

Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim Uczniom zaangażowanym w tym konkursie za podjęcie wyzwania oraz Osobom pomagającym. Uważam, że wszyscy jesteście zwycięzcami, pokazaliście jakie macie wielkie serducho. Legowiska wykonane przez Was były estetyczne, pomysłowe i na pewno będą wygodne. Dadzą czworonogom duże poczucie bezpieczeństwa. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!

Marta Rak


 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...