AKCJA EKOLOGICZNA PDF Drukuj Email

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”


W związku ze zbiórką elektrośmieci prowadzoną w całej Polsce przez Firmę Green Office Ecologic, na terenie wsi Piątkowa również jest zorganizowana taka akcja ekologiczna pod hasłem „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

 

Inicjatywa ta skierowana jest nie tylko do dzieci szkolnych, ale także do wszystkich mieszkańców Piątkowej oraz do firm działających na terenie i w sąsiedztwie wsi.

Ta zbiórka to okazja abyśmy pozbyli się nieodpłatnie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Firmy lub przedsiębiorstwa, które przyłączą się do akcji, otrzymają Kartę Przekazania Odpadu jako dokument potwierdzający prawidłowe zagospodarowanie odpadów.

Akcja zbierania elektrośmieci trwać będzie

od 16 września do 26 września br.

Niemniej jednak bardzo prosimy, aby większy sprzęt elektryczny i elektroniczny przywozić w dniach 24-26 września, ponieważ wywóz tych śmieci odbędzie się 27 września.

Miejscem zbiórki elektrośmieci jest plac przy

Szkole Podstawowej w Piątkowej od strony wejścia do szatni.

Za zebrany sprzęt szkoła może zyskać nagrody w postaci sprzętu biurowego lub sportowego, który będzie do dyspozycji dzieci. Dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce i tym samym wsparcia naszej szkoły.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” dostępne są u szkolnego koordynatora akcji pani Marty Potoczek-Plata.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

luty 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1