Start Aktualności Bal karnawałowy dla dzieci 5 stycznia 2019
Bal karnawałowy dla dzieci 5 stycznia 2019 PDF Drukuj Email

W karnawale, w karnawale
Dooko
ła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!
W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

 

W dniu 5 stycznia br. rada rodziców, nauczyciele nauczania początkowego i wiele innych zaangażowanych osób, przygotowały w naszej szkole bal karnawałowy dla dzieci. Wzięły w nim udział dzieci z zerówek, ich młodsze rodzeństwo oraz uczniowie nauczania początkowego.

 

Dj Adrian, który został zaangażowany do obsługi zabawy, był znakomicie przygotowany i zapewnił atrakcje i wspólne tańce przez kilka godzin trwania zabawy. Dzieci były zachwycone wspaniałą muzyką i wspólnymi zabawami na przepięknej sali balowej.

Rada rodziców przygotowała loterię fantową, wielu rodziców przekazało bezinteresownie i całkowicie za darmo wiele atrakcyjnych fantów (tj. zabawki, klocki, maskotki, gry planszowe i puzzle). Loteria cieszyła się bardzo dużym powodzeniem i przyniosła dzieciom wiele frajdy.

Rada rodziców wraz z trójkami klasowymi zorganizowała kawiarenkę dla przybyłych na bal najmłodszych dzieci. Dzieci otrzymały owoce, słodkie przekąski i napoje. Dla przybyłych rodziców i opiekunów towarzyszących dzieciom także przygotowano miejsce do odpoczynku i konsumpcji.

W kawiarni można było zakupić kawę, aromatyczną herbatę zimową, sok. Ciasteczka różnego rodzaju były gratisowe - tj. do każdego zakupionego napoju ciastko było gratis. Ciastka sponsorowała rada rodziców.

Młodzież ze starszych klas w trakcie balu zajmowała się malowaniem twarzy, rozdawaniem baloników dla dzieci oraz bawiła się razem z dziećmi na sali. Dziękujemy im serdecznie za poświęcony czas.

Ogromne podziękowanie składamy wszystkim nauczycielom, po pierwsze za wspaniałą dekorację sali balowej, a po drugie za poświęcenie czasu i opiekę nad naszymi dziećmi oraz wspólną zabawę.

Wsparcie dla organizacji balu okazała sympatyzująca z naszą szkołą radna Pani Ilona Orzeł, której nie możemy pominąć w naszych podziękowaniach.

Serdeczne podziękowania w związku z przygotowaniem balu należą się także Paniom sprzątającym, na które zawsze można liczyć przy organizacji takich imprez, a także po zakończeniu balu.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy mile wspominają ten bal i długo będą go pamiętać.

Marta Pyzik


 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4