Tego jeszcze nie było- Andrzejki w piżamach. PDF Drukuj Email

To wyjątkowy dzień, każdy czeka na wróżby i wspaniałą zabawę. Tym razem uczniowie klasy 2b i 1a wspólnie spędzili wieczór. W magicznej scenerii, przy muzyce i wielu atrakcjach szybko minął czas.

Aby wstąpić do Magicznej Krainy każdy musiał przejść kilka etapów. Pierwszym był zaczarowany tor przeszkód, następnie andrzejkowe podchody i szukanie skarbów.

Zadanie było utrudnione, ponieważ poszukiwania odbywały się przy świetle latarek i lampionów . Wielkim zaskoczeniem była zawartość odnalezionych skarbów , a były to kolorowe dziecięce piżamy. Ta niespodzianka dostarczyła dzieciom wiele radości. Kolejne zadanie polegało na odnalezieniu części puzelkowego serca. Wykonanie ostatniego zadania było przepustką do krainy, w której czekały wróżki – starsze koleżanki z klasy 5b Klaudia, Julia, Wiktoria i dwie Zuzie.

 

Na zakończenie wieczoru dzieci udały się na magiczną kolację i obejrzały bajkę w specjalnie przygotowanej sali. Uczniowie klasy 1a doskonale czuli się w gronie starszych kolegów i koleżanek. Cieszymy się bo nawiązały się nowe przyjaźnie , a pierwszaki wiedzą, że zawsze mogą liczyć na kolegów z klasy 2b.

Anna Potyrała i Marzena Krzak


 

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej...Kalendarz

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2